Szkolenie strzeleckie według podstawowych standardów strzeleckich.
Odbycie szkolenia upoważnia do dalszych etapów szkoleń.

Celem serii treningów jest nabycie umiejętności strzeleckich z użyciem strzelby typu „pump action”, propagowanie bezpiecznego jej użytkowania, jak i wykorzystanie zdobytych umiejętności z czasem do poruszania się w strzelectwie dynamicznym .
Zaprezentowane zostaną możliwości sprzętu jak i jego zastosowanie w praktyce, gdyż ten archaiczny system broni jest w naszym kraju traktowany po macoszemu aczkolwiek nadal ma wiele do zaoferowania od strzelania rekreacyjnego, sportowego po użycie obronne lub bojowe o czym będziecie się mogli sami przekonać.

Osoby biorące udział w treningu nie muszą posiadać doświadczenia z tym systemem broni ani nie muszą posiadać strzelby typu „pump action”.
Kryterium uczestnictwa są warunki fizyczne pozwalające na odbycie treningu, czyli dość siły i sprawności fizycznej aby obsługiwać sprzęt i odrobina chęci aby się czegoś nauczyć.
Proszę dostosować ubiór do warunków treningu, gdyż zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu i trzeba mieć na uwadze zmienne warunki atmosferyczne. Zalecam założyć wygodne rzeczy, które można wybrudzić. Pasek do spodni jest elementem obowiązkowym.		
		
		
			

0 komentarze/y

Previous reading
zawody strzeleckie PZSS 09-05-2021
Next reading
Kalendarz szkoleń na strzelnicy skorpion