SKORPION - sportowy klub strzelecki

To sposób na życie dla wszystkich, którzy interesują i pasjonują się strzelectwem.
Jeśli chcesz podszlifować swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów, brać udział w zawodach i współzawodnictwie sportowym lub po prostu chcesz postrzelać rekreacyjnie, jednocześnie spędzając w wyjątkowy sposób swój wolny czas to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

Jednorazowa opłata "wpisowe" - 250 zł
Składka członkowska roczna - 300 zł

Pakiety strzelań

Składki za rok 2021

300 zł  składka  + 100 zł  (opłata za dni gospodarcze)  Sport z kolekcją (wstęp na strzelnicę bezpłatny)

 

100 zł -Kolekcja (strzelnica płatna / służby mundurowe)

 

Klub Strzelecko Kolekcjonerski SKORPION
Juszki 5 , 83-400 Kościerzyna
Bank Pekao SA 31 1240 3783 1111 0010 9216 0744

Subskrybuj informacje Klubowe

Członek klubu ma bezpłatny dostęp do:

  strzelnicy

  słuchawek

  okularów ochronnych

  broni

Pytania i odpowiedzi

Wystarczy ,że wypełnisz formularz przystąpienia do klubu oraz opłacisz wpisowe w wysokości 250zł. Wpisowe to jednorazowa opłata.
Nie musisz mieć ani pozwolenia na broń ani przechodzić ,żadnych innych procedur. Wystarczy ,że przyjedziesz na strzelnicę. Nasi instruktorzy udzielą ci odpowiedniego przeszkolenia oraz udostępnią odpowiednią broń.
Nie. Jeżeli nie masz 18 lat musisz przyjechać na strzelnicę z osobą dorosłą / prawnym opiekunem który wyrazi zgodę na Twoje strzelanie.
Pierwszym etapem pozwolenia na broń jest zapisanie się do klubu strzeleckiego. O kolejnych etapach pozwolenia na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich poinformujemy Cię na miejscu jako członka klubu. Udzielmy odpowiedniego przeszkolenia oraz pomożemy w uzyskaniu pozwolenia na broń.

KLUB SKORPION

W naszym klubie strzeleckim Skorpion prowadzimy strzelanie sportowe, zarówno klasyczne, praktyczne jak i dynamiczne oraz po prostu rekreacyjne dla każdego. Dysponujemy sporym arsenałem broni palnej, pistoletami centralnego i bocznego zapłonu, karabinami, strzelbami gładkolufowymi i innymi.

Naszym głównym i podstawowym celem jest rozpowszechnianie i rozwój strzelectwa sportowego w Polsce. Nasza działalność ma na celu zainteresowanie jak największej liczy ludzi strzelectwem sportowym, a także edukację w jaki sposób posługiwać się bronią palną. Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w naszym klubie strzeleckim, wszystkich sympatyków i pasjonatów strzelectwa, osoby indywidualne jak również firmy.

Wzór poprawnego wypełnienia wniosku o przedłużenie licencji Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego