rezerwacja miejsca na szkoleniu strzelba

50,00 

Wybierz datę i godzinę w kalendarzu:
Wczytywanie

Opis

Opłata 50 zł celem zarezerwowania terminu szkolenia.
Kilka ujęć z podobnego szkolenia:

https://www.youtube.com/watch?v=Hrhz6w2OtA4

Opłata zostanie odliczona od całości kosztów szkolenia.
Rezerwacja jest obowiązkowa. W przypadku odwołania szkolenia z przyczyn technicznych lub innych wpłata zostanie zwrócona.

Szkolenie strzeleckie według podstawowych standardów strzeleckich.
Odbycie szkolenia upoważnia do dalszych etapów szkoleń.

Celem serii treningów jest nabycie umiejętności strzeleckich z użyciem strzelby typu „pump action”, propagowanie bezpiecznego jej użytkowania, jak i wykorzystanie zdobytych umiejętności z czasem do poruszania się w strzelectwie dynamicznym.
Zaprezentowane zostaną możliwości sprzętu, jak i jego zastosowanie w praktyce, gdyż ten archaiczny system broni jest w naszym kraju traktowany po macoszemu, aczkolwiek nadal ma wiele do zaoferowania od strzelania rekreacyjnego, sportowego po użycie obronne lub bojowe, o czym będziecie się mogli sami przekonać.

Osoby biorące udział w treningu nie muszą posiadać doświadczenia z tym systemem broni ani nie muszą posiadać strzelby typu „pump action”.
Kryterium uczestnictwa są warunki fizyczne pozwalające na odbycie treningu, czyli dość siły i sprawności fizycznej, aby obsługiwać sprzęt i odrobina chęci, aby się czegoś nauczyć.
Proszę dostosować ubiór do warunków treningu, gdyż zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu i trzeba mieć na uwadze zmienne warunki atmosferyczne. Zalecam założyć wygodne rzeczy, które można wybrudzić. Pasek do spodni jest elementem obowiązkowym.

Odbycie szkolenia upoważnia do dalszych etapów szkoleń.

WYPOSAŻENIE DLA OSÓB Z WŁASNĄ BRONIĄ:
– minimum 100 sztuk amunicji
– ładownica lub bandolier,
– ochrona słuchu,
– ochrona wzroku,
– ubiór adekwatny do warunków atmosferycznych,

WYPOSAŻENIE DLA OSÓB BEZ WŁASNEJ BRONI:
– ubiór adekwatny do warunków atmosferycznych,
– pasek w spodniach

Szkolenie poprowadzi doświadczony zawodnik, rusznikarz, instruktor oraz sędzia strzelectwa sportowego, oraz praktycznego.
Wiedza prowadzącego instruktora jest oparta na doświadczeniu, pasji, ale też na odbytych wielu szkoleniach.
Na tej podstawie został opracowany system szkolenia oparty na wszystkim, co najlepsze z tego, co uczą firmy szkoleniowe, które przygotowują do pracy ze strzelbą w kraju i na świecie.

Koszt szkolenia:
350 zł — dla osób bez broni.
150 zł — własną bronią i amunicją.

Po szkoleniach zostaną wystawione certyfikaty.