Rezerwacja miejsca na szkolenie strzelba pump action

50,00 

Wybierz datę i godzinę w kalendarzu:
Wczytywanie

Opis

Odbycie szkolenia upoważnia do dalszych etapów szkoleń.
Kilka ujęć z poprzednich szkoleń:
https://www.youtube.com/watch?v=Hrhz6w2OtA4
Celem serii treningów jest nabycie umiejętności strzeleckich z użyciem strzelby typu „pump action”, propagowanie bezpiecznego jej użytkowania, jak i wykorzystanie zdobytych umiejętności z czasem do poruszania się w strzelectwie dynamicznym .
Zaprezentowane zostaną możliwości sprzętu jak i jego zastosowanie w praktyce, gdyż ten archaiczny system broni jest w naszym kraju traktowany po macoszemu, aczkolwiek nadal ma wiele do zaoferowania od strzelania rekreacyjnego, sportowego po użycie obronne lub bojowe, o czym będziecie się mogli sami przekonać.
Osoby biorące udział w treningu nie muszą posiadać doświadczenia z tym systemem broni ani nie muszą posiadać strzelby typu „pump action”.
Kryterium uczestnictwa są warunki fizyczne pozwalające na odbycie treningu, czyli dość siły i sprawności fizycznej, aby obsługiwać sprzęt i odrobina chęci, aby się czegoś nauczyć.
Proszę dostosować ubiór do warunków treningu, gdyż zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu i trzeba mieć na uwadze zmienne warunki atmosferyczne. Zalecam założyć wygodne rzeczy, które można wybrudzić. Pasek do spodni jest elementem obowiązkowym.
Odbycie szkolenia upoważnia do dalszych etapów szkoleń.
WYPOSAŻENIE DLA OSÓB Z WŁASNĄ BRONIĄ:
– minimum 100 sztuk amunicji
– ładownica lub bandolier,
– ochrona słuchu,
– ochrona wzroku,
– ubiór adekwatny do warunków atmosferycznych,
WYPOSAŻENIE DLA OSÓB BEZ WŁASNEJ BRONI:
– ubiór adekwatny do warunków atmosferycznych,
– pasek w spodniach
Szkolenie poprowadzi doświadczony zawodnik, rusznikarz, instruktor oraz sędzia strzelectwa sportowego, oraz praktycznego.
Wiedza prowadzącego instruktora jest oparta na doświadczeniu, pasji, ale też na odbytych wielu szkoleniach.
Na tej podstawie został opracowany system szkolenia oparty na wszystkim, co najlepsze z tego co uczą firmy szkoleniowe, które przygotowują do pracy ze strzelbą w kraju i na świecie.
Koszt szkolenia:
350zł – dla osób bez broni
150zł – własną bronią i amunicją

Po szkoleniach zostanę wystawione certyfikaty.

Informacje dodatkowe

własna

Własna broń i amunicja, Nie mam własnej broni